How Comics Are Made - Glenn Fleishman
How Comics Are Made - Glenn Fleishman – (288 pagina’s, Engelstalig, hardcover, uitgeverij Andrews McMeel Publishing)
Tags: #comics #educatief #cultuur
How Comics Are Made
‘How Comics Are Made’ behandelt de volledige geschiedenis van krantenstrips vanuit een uniek perspectief: hoe ze werden gemaakt en gedrukt. Dit boek combineert jarenlang onderzoek en tientallen interviews met striptekenaars, historici en productiemedewerkers om het verhaal te vertellen van hoe een strip begint met de hand van een tekenaar en via transformaties uiteindelijk op een digitaal scherm verschijnt.
Het boek is ingedeeld naar tijd en overgangen, vanaf het begin van de consistente dagelijkse en wekelijkse verschijning van strips in kranten:
The Early Years: 1890 tot 1910
Syndication in Metal: 1910 tot 1970
Flatland: 1950 tot 1980
Pixelperfect: 1970 tot 2000
Webcomics and Beyond: print, digitaal en online
Klanten kochten ook
Crumb: A Cartoonist’s Life - Dan NadelCrumb: A Cartoonist’s Life - Dan Nadel – (480 pagina’s, Engelstalig, hardcover, uitgeverij Scribner)
€ 32,50
The Silver Way - Stephen SilverThe Silver Way - Stephen Silver – (192 pagina’s, Engelstalig, softcover, uitgeverij Design Studio Press)
€ 39,95